Ana Sayfa Evde Ek İş Evde Bardak Paketleme İşi – Evde Para Kazanma Yolları

Evde Bardak Paketleme İşi – Evde Para Kazanma Yolları

40
2
evde bardak paketleme işi

Evde bardak paketleme işi yaparak para kazanabilir, aile gelirini katkıda bulunabilir, harçlığınızı çıkartabilir, aile bütçesini etkilemeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey evde bardak paketlemek. Sizler için her gün yepyeni evde ek iş modellerini anlatıyoruz. Bu kez kolaylıkla yapabileceğiniz evde bardak paketleme işi hakkında bahsettik. Yazımızı dikkatli şekilde okuyarak siz de evinizde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

Türkiye’nin bulunduğu ekonomik sıkıntılardan dolayı birçok ailenin evine giren aylık miktar bazen yetersiz kalabiliyor. Bu sorunun önüne geçmek için çalışmayan ev hanımları kendilerine iş arıyorlar. Ancak gerek iş bulamamalarından dolayı gerek de ev işleri olsun, çocukların ihtiyaçları olsun çalışacak vakit bulamamalarından dolayı bir işte çalışamıyorlar. Bu sorunun önüne geçmek için de evde bardak paketleme işi gibi evde ek iş yapmayı düşünüyorlar. Birçok ev hanımı nasıl evde ek iş yapacağını bilmiyor.

Evde Paketleme İşi Yapmak İstiyorum, Nereden Bulabilirim?

Ev hanımları para kazanmak için yaptıkları ek işleri tercih ederken genel olarak paketleme işlerini tercih ederler. Bunun nedeni paketleme işlerini yapmanın kolay olmasıdır. Herhangi bir beceri ya da herhangi bir eğitime ihtiyaç duymadan kolaylık siz de evde bardak paketleme işi yaparak ek gelir kazanabilirsiniz.

Evde bardak paketleyerek para kazanmak istiyorsanız hiç durmayın. İnternette, facebook gruplarında, facebook sayfalarında birçok ek iş ilanı veren yerler bulabilirsiniz. Bu platformlardan ek iş veren firmalarla iletişime geçerek para kazanmaya başlabilirsiniz.

Evde ek iş ilanı veren firmalar ile iletişime geçtikten sonra bardak başına kaç para alacağınız hakkında konuşmayı unutmayın. Alacağınız ücreti, her gün ne kadar bardak paketlemeniz gerektiğini her detayı işi almadan önce konuşun. Aksi takdirde olumsuz bir durum olursa daha önce konuşmamış olmak istemezsiniz. Hem siz mağdur olursunuz hem de iş veren firma. Bu nedenle her detayı öncesinde konuşmaya dikkat edin.

karton bardak paketleme

Evde Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Unutmayın ki paketleme işleri her zaman en kolay yapılan işlerdir. Biraz pratik yaparak elinizi alıştırarak daha hızlı paketleme yapabilirsiniz. Ev hanımları da bunu bildiğinden dolayı paketleme işlerini tercih ederler ve daha kısa sürede daha fazla para kazanmayı amaç edinirler.

Evde bardak paketleme işi de diğer paketleme işleri gibi kolaylıkla yapabileceğiniz ek iş modellerinden bir tanesidir. Paketleme işi aldığınız firmadan çalışanlar size paketlemeniz için bardakları vermeye geldiklerinde nasıl yapacağınızı uygulamalı olarak anlatacaktır. Bardaklar çeşitli olduğundan dolayı hepsini ayrı ayrı paketlemenizi isteyeceklerdir. Plastik bardak, karton bardak gibi bardak türleri bir arada değil de ayrı olarak paketlemeniz gerekir.

Evlere ek iş veren firmalar iş verdiği kişilere gereken bütün malzemeleri vereceklerdir. Evde bardak paketleme işi için gerekli olan malzemeleri şöyle sayabiliriz: karton bardak, plastik bardak, paket lastiği, şeffaf ambalaj poşetleri, büyük koli. Karton bardak ve plastik bardakları ayrı ayrı paketlemeniz gerektiğini unutmayın. Firmanın belirttiği sayı kadar bardağı şeffaf ambalaj poşetlerine koyun. Daha sonra bu ambalaj poşetlerinin ağzını paket lastiği yardımıyla bağlayın. En son olarak da verdikleri büyük kolilere bardak dolu poşetleri yerleştirin. Evde bardak paketleme işini başarıyla tamamladınız. Firma çalışanları ile iletişime geçerek işi bitirdiğinizi söyleyebilirsiniz. Firma çalışanları paketlediğiniz bardakları almak için gelecektir. Düzenli olup olmadığını kontrol ederek ne kadar paket yaptığınızı sayacaklardır. Daha sonra paketlediğiniz bardak kadar size anlaştığınız ücretten ödeme yapacaklardır. Ortalama hızda düzenli olarak çalışan bir kişi evde bardak paketleyerek ayda 500 TL ile 600 TL arası para kazanabilir.

2 Yorumlar

  1. Merhaba ben ayşe hatay reyhanlı yaşıyorum işe çok ihtiyacımız var lütfen e kadar ister isteniz paketleme yapılır ekimiz var lütfen olumlu yada olumsuz yanıt verir misiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz