Ana Sayfa Evde Ek İş Evde Bileklik Yaparak Para Kazanmak – Evde Ek İş

Evde Bileklik Yaparak Para Kazanmak – Evde Ek İş

27
0
evde bileklik yaparak para kazanmak

Evde Bileklik Yaparak Para Kazanmak ister miydiniz? Günümüzde ülkemizin bulunduğu ekonomik şartlarda ev hanımları, aile bütçesine bir nebze de olsa katkı sağlamak istiyorlar. Ancak ev işlerinden dolayı bir türlü bir işte çalışmaya vakit bulamıyorlar. Bu nedenle ev hanımları, evde ek iş yapmayı tercih ediyor. Her iş modelinin farklı incelikleri, farklı gereksinimleri bulunuyor. Sitemizde en ince ayrıntısına kadar anlatılmış birçok ek iş modeli bulunmaktadır. Bu yazımızda ise evde bileklik yaparak para kazanmak üzerinde duracağız.

Ek işleri sadece ev hanımlarının yapabileceğini düşünmeyin. Yediden yetmişe, genci, yaşlısı, öğrencisi herkes evde ek iş yaparak para kazanabilir. Bazı ek iş modelleri için yetenek ve el becerisi gerekmektedir. Bu işi yaparak para kazanmak isteyenler az çok el becerisine sahip olmalıdırlar.

Evde Bileklik Yaparak Para Kazanmak

Takı ve aksesuarlar gençlerin her zaman dikkatini çekmiştir. En çok tercih edilen takı ve aksesuarlardan bir tanesi de kuşkusuz bilekliktir. Ucuz fiyata satılmasından dolayı en çok satın alınan takı türüdür.

Bileklik yapımına yeteneğinizin ve el becerinizin olduğunu düşünüyorsanız evde bileklik yaparak para kazanabilirsiniz. Bilekliklerin tasarımlarını kendi zihninizden aktarabilmelisiniz. Farklı renklerde ve çeşitli modellerde bileklik üretebilmelisiniz. Yaptığınız bileklik modellerini satarak kendinize bir gelir kapısı oluşturabilirsiniz.

bileklik yapımı

Evde Bileklik Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Evde bileklik yaparak para kazanmak oldukça kolay bir yoldur. Ancak bu işten para kazanmanızın iki farklı yolu vardır. Bunlardan biri bileklik yapımı için gerekli malzemeleri sizin temin ederek bileklik yapmanızdır. Daha sonra yaptığınız bu bileklikleri çeşitli platformlardan satarak para kazanabilirsiniz. Nerede satış yapacağım diye sorarsanız birçok alternatifiniz bulunmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak; Facebook grupları, alım – satım yapılan internet siteleri, tuhafiyelere pazarlamak, pazarlarda satmak, aksesuar ve takı dükkanlarına pazarlamak. Bu yol bileklik yapımında size daha fazla para kazandırır. Ancak bir sermayeye sahip olmalısınız ve ürünlerinizin satılıp satılmayacağı da belirsiz. Ne kadar para kazanacaksınız ya da zarar mı edeceksiniz net bir söylemek mümkün olmaz.

Sermayem yok, bileklik yapmak için gerekli malzemeleri alacak param yok ya da bileklik satacak yerim veya vaktim yok diyorsanız farklı bir yöntem kullanabilirsiniz. Bu durumda kullanabileceğiniz yol bileklik yapımını evlere ek iş olarak veren firmalardan para kazanmaktır. Bileklik yapımı ucuz ve kolay olduğu için firmalar çalışanlarının zamanını böyle işlere harcamalarını istemez. Bu nedenle de bileklik yapımını evlere ek iş olarak verirler. Firma çalışanları gerekli malzemeleri ek iş yapacak kişiye teslim ederken bilekliklerin nasıl yapılacağı hakkında bilgi verirler. Farklı modellerden örnekler bırakarak hangisinin nasıl yapıldığını uygulamalı şekilde gösterirler. Daha sonra aynısı isterler. Haftalık olarak firma çalışanları bileklikleri teslim almaya gelirler. Teslim alma sırasında ise peşin olarak ücret öderler.

Ek iş veren firmalar, evde bileklik yaparak para kazanmak isteyen kişiye yaptığı bileklik başına ücret öderler.  Ödenilen ücret firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Ortalama bir fiyat verirsek bileklik başına 0.50 TL ödeme yaparlar. Günde 70 – 80 adet bileklik yaptığınızı düşünürsek günlük 35 – 40 TL para kazanabilirsiniz. Bu da aylık 1000 – 1200 TL para kazanacağınız anlamına gelmektedir. Bileklik yapımına alıştıkça kazandığınız gelir de artacaktır. Evinizden yaptığınız bu iş sayesinde boş vakitlerinizi gelire dönüştürebileceksiniz.

Evde bileklik yaparak para kazanmak için bu işe bir vakit harcamalısınız. İşi özenle yapmanız durumunda para kazanabilirsiniz. Baştan savma yapılan bir işten para kazanamazsınız. Evlere ek iş veren firmalar sizden özenle yapılmış bileklikler ister.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz