Ana Sayfa Evde Ek İş Evde Mandal Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Mandal Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

25
0
evde mandal paketleme işi

Evde mandal paketleme işi ev hanımlarının boş zamanlarını gelire dönüştürmek için kullandığı iş modellerinden bir tanesidir. Ev işlerinden arda kalan zamanları verimli şekilde değerlendirmek isteyen, evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen ev hanımları için yapabilecekleri iş modellerini sizlere aktarıyoruz. Sitemizden ek iş olarak yapabileceğiniz ve ek gelir kazanacağınız birçok iş modelinin detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi

Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılı dönemlerde ev hanımları aile gelirine katkıda bulunmak istiyorlar. Ancak ev işlerinden, çocukların ihtiyaçlarından zaman bulamadıkları için bir işe gidip çalışamazlar. Zaman bulsalar bile bu zaman dışarıda yaptıkları iş ile uygun saate düşmez. Bu nedenle ev hanımları ek gelir kazanmak için evde yapılabilecek işleri tercih eder. Yapabilecekleri iş modellerinden bir tanesi de evde mandal paketleme işi. Bu işi yalnızca ev hanımları değil bunun yanında boş zamanı olan ya da çalışmayan erkekler ve öğrenciler de yapabilir, kendilerine bir ek gelir kapısı oluşturabilirler.

Evlere paketleme gibi ek iş veren firmaların sayısı son zamanlarda oldukça artmıştır. Bunun sebebi firmaların basit işleri çalışanlarına yaptırarak onlardan daha az verim almayı önlemektir. Bu nedenle paketleme gibi basit işleri evlere ek iş olarak verirler. Hem çalışanlarından aldıklarını verimi korurlar hem de ek iş verdikleri kişilere sigorta gibi ücretler ödemedikleri için ekonomik olarak kendileri için daha uygun şekilde işleri yaptırırlar.

mandal paketleme işi

Evde mandal paketleme işi ister tek başınıza yapabileceğiniz ister de ailenizle, komşularınızla, arkadaşlarınızla birleşerek grup halinde yapabileceğiniz bir iş modelidir. Grup halinde yaparak paketleme hızınızı artırarak daha çok ürün teslim edersiniz ve bu durum da hâliyle kazancınızı arttıracaktır.

Mandal Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Başlamadan önce belirtmeliyim ki mandal paketleme işi hiç zor bir iş değildir. Genel olarak paketleme işleri kolaylıkla yapılabilecek işlerdir. Bu yüzden ev hanımları genelde paketleme işleri seçerler, iş verenler ise paketleme işlerini evlere ek iş olarak verirler. Evde mandal paketleme işi için herhangi bir yeteneğe ya da eğitime ihtiyaç duymazsınız. Sadece nasıl yapıldığını öğrenmeniz yeterlidir. Ancak bunun için de sorun etmeyin. Çünkü ek iş veren firmaların çalışanları size işi verirken mandalların nasıl paketleneceğini her şeyi uygulamalı olarak anlatacaktır.

mandal paketleme

Firma çalışanları size mandallar, poşetler ve büyük koliler verecektir. İlk önce mandalları verilen küçük poşetlere doldurmanız gerekmektedir. Her poşete belirli sayıda mandal koyulmalıdır. Bu sayıyı firma çalışanları size söylecektir. Buna dikkat ederek işi yapmalısınız. Mandal poşetleri biriktikçe tüm poşetleri büyük kolilere koyarak ağzını kapatabilirsiniz. Evde mandal paketleme işi tamamen bitmiş oldu. Bu kadar kolay bir iş modelidir. Her hafta ya da belirli bir gün sonunda firma çalışanları sizden işleri teslim almaya gelirler ve paketlediğiniz mandal miktarı kadar anlaştığınız fiyattan size ödeme yaparlar.

Mandal Paketleme İşinden Kaç Para Kazanırım?

Eve aldığınız ek işlere günlük en az 4 saat ayırmanız da fayda olacaktır. Hem aldığınız ek işi yapabilir hem de aile ve sosyal hayatınıza ayıracak zamanı bulabilirsiniz. Eğer ben işime daha fazla zaman ayırabilirim diyorsanız haftalık 200 TL ile 250 TL arasında paralar kazanabilirsiniz. Daha fazla para kazanmaya ihtiyacınız varsa yukarıda da belirttiğimiz gibi yapmanız gereken ek işi yapacak bir grup kurmaktır. Ne kadar çok kişi bu işi yaparsa, o kadar çok mandal paketlenmiş olur. Fazla paketlenen mandal da fazla para demektir. Evde mandal paketleme işi veren firmalar ile görüşerek mandal paketleme işi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz