Ana Sayfa Evde Ek İş Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – Evde Ek Gelir Kazanma Yolları

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – Evde Ek Gelir Kazanma Yolları

156
24
evde nikah şekeri paketleme işi

Evde nikah şekeri paketleme işi. Ev hanımları, emekliler, çalışmayanlar evde ek gelir kazanmaya ne dersiniz? Oturduğunuz yerden, televizyonda dizinizi kaçırmadan, çalışma saatini sizin belirleyeceğiniz, başınızda size emir verecek biri olmadan para kazanmak istemez miydiniz? Böyle bir iş imkanını herkes ister. Siz de evde paketleme işi yaparak kendi patronunuz olabilir, çalışma şartlarını kendi keyfinize göre belirleyerek ciddi miktarlarda paralar kazanabilirsiniz. Yazımızı okuyarak nikah şekeri paketleme işi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Günümüz şartlarında ekonomik sıkıntılardan muzdarip birçok aile bulunuyor. Ülkemizin de ekonomik açıdan sıkıntı da olması bu ailelerin sayısı bir hayli arttırmış durumda. Bunun için ev hanımları ya da o ailede bulunan çalışmayan aile bireyleri, aile bütçesine katkıda bulunmak için para kazanma yolları arıyorlar. Bir restorantta, bir lokantada ya da herhangi bir dükkanda çalışmak onlar için uygun olmuyor. Çünkü çalışma saatleri kişi ile iş yeri arasında uyuşmazlık oluşturuyor. Bu nedenle bu bireyler evde boş vakitlerinde yapabilecekleri işler arıyorlar. Evde ek iş modellerinden bir tanesi de nikah şekeri paketleme işi.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekerleri; düğünde ya da nikahlarda dağıtılan, etkinliğe gelen ziyaretçilere bir anı olarak kalması için verilen aksesuarlardır. Nikah şekerlerinin farklı türleri vardır. Bazı nikah şekerleri mıknatıslı olarak tasarlanır ve buzdolaplarına yapıştırılması için yapılır. Bazı nikah şekerleri de sanki altında bir tabak varmış gibi tasarlanır ve sehpalara, masalara koyulması için yapılır. Bunlar ve bunlar gibi birçok nikah şekeri türü vardır. Ancak evde nikah şekeri paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız sizin ilgilenmeniz gereken konu tabii ki de paketleme kısmıdır.

Evlere ek iş veren firmalar sayısında son dönemlerde oldukça büyük bir artış görülüyor. Bunun nedeni ek işe olan talebin artmasının yanı sıra firmalar çalışanlarını paketleme işi gibi vakit harcayan ve kolay olan işlere kullanmak istememeleri de bir neden olarak görülüyor. Evlere ek iş veren firmalar, ev hanımlarına evde nikah şekeri paketleme işi gibi evde yapılacak ek işleri vererek hem çalışanlarını daha verimli kullanıyor hem de maddi olarak daha uygun bir planlama yapmış oluyor.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

evde ek iş

Evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorsanız öncelikle bir iş bulmanız gerekmektedir. Teknolojinin hayatımıza sağladığı imkânları kullanarak birçok platform üzerinden evde yapabileceğiniz ek iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bu platformlara örnek verecek olursak evde ek iş ilanlarının en çok paylaşıldığı platform tabii ki de Facebook. Kullanıcı yaş ortalamasının diğer sosyal medya uygulamalarına göre daha yüksek olması bu gibi işlerin daha çok paylaşılmasına neden oluyor. Facebook üzerinden evlere ek iş veren firmaların bulunduğu gruplara girerek buradaki ek iş ilanlarını değerlendirebilirsiniz. Bulunduğunuz konuma yakın ek iş ilanlarına başvuru yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anlaştığınız firma size gerekli malzemeleri gönderecektir. Siz bu malzemeleri kullanarak nikah şekeri paketleme işi yapacaksınız. Sakın zor olduğunu düşünmeyin. Malzemeleri getiren firma çalışanları size nasıl yapacağınızı uygulamalı şekilde anlatacaktır. Daha sonra söyledikleri gün kadar sonra paketlediğiniz nikah şekerlerini sizden almaya geleceklerdir.

Paketleme İşi Yaparak Kaç Para Kazanırım?

Evlere ek iş veren firmaların, ek iş yapanlara ödedikleri ücret firmadan firmaya değişmektedir. Ancak her iş için ortalama bir fiyat söyleyebiliriz. Siz de nikah şekeri paketleme işi yapıyorsanız paket başına 25 kuruş kazanabilirsiniz. Günde 100 tane paketlediğinizi düşünürsek 25 TL kazanabilirsiniz. Haftada 200 TL gibi gelir elde edebilirsiniz.

 

24 Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz