Ana Sayfa Evde Ek İş Evde Örgü Yaparak Para Kazanmak – Evde Ek İş

Evde Örgü Yaparak Para Kazanmak – Evde Ek İş

26
0
evde ek iş örgü yapmak

Evde örgü yaparak para kazanmak ister miydiniz? Eğer el işleri, dantel, örgü gibi ip işlerine yeteneğiniz varsa bu yeteneğinizi paraya dönüştürebilirsiniz. Nasıl para kazanacağınızı bilmiyorsanız hiç sorun etmeyin. Çünkü biz yazımızda sizlere evde örgü yaparak para kazanmak için bütün ayrıntıları anlattık.

Günlük rutin ev işlerini hallettikten sonra ev hanımlarına çok uzun bir boş vakit kalır. Bu zamanlarda televizyon izleyerek, sosyal medyalarda dolaşarak ya da film / dizi izleyerek vakit öldürürler. Ev hanımlarının boş zamanlarını verimli geçirmeleri için evde ek iş yaparak para kazanabilecekleri birçok iş modelini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Bir başka iş modeli ise evde örgü yaparak para kazanmak. Neredeyse tüm ev hanımlarının örgü işlerine yani kazak, atkı, süveter, çorap, patik örmeye yeteneği vardır. Bu yeteneği nasıl paraya dönüştüreceklerini bilmezler. Örgü yaparak kendi işinizi kurabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Örgü Yaparak Para Kazanmak için Ne Gerekir?

Eğer evde örgü yaparak para kazanmak istiyorsanız öncelikle ne yapacağınıza karar vermelisiniz. Bu bir atkı, bir kazak veya çocuk / bebek süveteri olabilir. Daha sonra ihtiyacınız kadar örgü ipi almalısınız. Her renkten almaya dikkat edin. Çünkü ne kadar çeşit örgü işi üretirseniz satın alacak kişiler farklı tercih imkanlarına sahip olduğu için sizden almaya özen gösterecektir. Sadece renk değiştirerek modeller üretmeyin. Buna ek olarak örgülerinizin üzerine farklı desenler, farklı ikonlar ekleyerek daha göze çarpan modeller üretebilirsiniz.

Örgü işi için size gerekli olan malzemeler: farklı renklerdeki örgü ipleri ve örgü yapmak için gereken şiştir. Örgü iplerini tuhafiyeler, mağazalardan satın alabilirsiniz. Ortalama fiyatları 5 TL’dir. Bir kazak için size beş ile altı yumak gerekir. Atkı için iki yumak yeterlidir. Yani yapacağınız ürüne ve modele göre kaç yumak gerektiğini belirleyerek alın.

evde örgü yaparak para kazanmak

Ne Tür Örgü İşleri Yapabilirim?

Günümüzde örgü ile yapılan giysiler oldukça modadır. Özellikle genç kızlar örgü kazak, örgü şal gibi ürünleri sıkça tercih etmektedir. Bunun yanında soğuk havalarda örgü çoraplar oldukça sıcak tutmaktadır. Aynı şekilde eldivenler de sıcak tutmasından dolayı tercih edilmektedir.

Evde örgü yaparak para kazanmak isteyenler için bir diğer ürün önerimiz ise çocuk veya bebek ürünleridir. Anneler, yeni doğmuş bebeklere ve 1-5 yaş arasındaki çocuklarına el işi örgü kıyafetleri giydirmeyi severler. Hem sağlıklı olması hem de sıcak tutması açısından annelerin bir numaralı tercihi olur.

Örgü İşlerimi Nerede Satabilirim?

Evde kendi yaptığınız örgü atkı, şal, kazak, süveter, bebek ve çocuk kıyafetlerini satarak para kazanabilirsiniz. Ördüğünüz giysileri satabileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Çevrenizde bulunan tuhafiyelerle anlaşarak modellerinizi buralara pazarlayabilirsiniz. Evde örgü örerek para kazanmak için farklı yolları tercih edebilirsiniz.

Buna ek olarak bulunduğunuz teknoloji çağında ürünlerinizi satın alacak kişilerin sosyal medya kullandığını unutmayın. Facebook gruplarında yaptığınız ürünler paylaşarak satın almak isteyen kişileri bulabilirsiniz. Kendinize bir Instagram hesabı oluşturarak yaptığınız tüm modelleri bu siteye ekleyebilir. Daha sonra ürünlerinizi satabilirsiniz. Ayrıca bu yol ile ürünlerinizin modelleri toplu halde bir yerde bulunduğundan dolayı stoğunuzda olmayan modelleriniz için bile sipariş alabilirsiniz. Bu şekilde daha fazla para kazanabilirsiniz.

İnternette alım – satım yapmanızı sağlayan ticaret sitelerine örgü modellerini ekleyebilir ve satış yapabilrsiniz. Eğer işimi geliştireceğim, kendi dükkanımı açacağım diyorsanız bunun için bağlı olduğunuz belediyeye gerekli başvuruları yapmanız gerekmektedir. Evde örgü örerek para kazanmak için gerekli bütün bilgileri size aktarmaya çalıştık. Dikkatli şekilde okuyarak evde ek gelir kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz