Ana Sayfa Evde Ek İş Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi – Evde Ek İş

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi – Evde Ek İş

99
14
telefon kılıfı

Boş vakitlerini para kazanarak geçirmek isteyenler için bir başka iş yöntemi de Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Ülkemizin son dönemlerde yaşadığı ekonomik sıkıntılar ile aileler ek iş yaparak gelirlerini artırmak istiyor. Bir iş yerinde yarı zamanlı çalışmanın zorluğu, yoruculuğu normal iş ve ek işin çalışma saatlerinin uyumsuzluğu gibi sorunları göz önünde bulundurduğumuzda böyle bir yoldan ek gelir sağlamak neredeyse imkansız gibi görünüyor. Ancak Evde Telefon Kılıfı Paketleme yaparak evde geçirdiğiniz boş zamanlarınızda oturduğunuz yerden herhangi bir zaman şartı olmadan, çok fazla yorulmadan aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişilerin evde yapabileceği en güzel işlerden bir tanesi olarak Evde Telefon Kılıfı Paketleme. Cep telefonu kılıfı paketleme işini yaparak aylık 1500-2000 TL gibi ciddi miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi İle Nasıl Para Kazanılır?

Bulunduğumuz milenyum çağında teknolojik ürünler hayatımızın neredeyse tamamında yer alıyor. Aynı şekilde akıllı cep telefonları da yaygın şekilde kullanıyor. Çocuğu, genci, yaşlısı fark etmeden hemen hemen herkes akıllı telefon kullanılıyor. Akıllı telefonların dış cepheleri farklı maddelerden üretilmektedir. Bazı telefon firmaları fiyattan düşürmek için yere düşürme, çizilme gibi problemlere karşı dayanıksız üretir. Bazı telefon firmaları ise telefonlarının görüntüsü ve tasarımı için dış gövdelerini camdan üretir. Durum böyle akıllı telefonları dışarıdan gelecek darbelere karşı korumak gerekiyor. Telefonlarımızı korumak için birbirinden farklı ürünler kullanılıyor. Bunlardan en çok kullanılanı ise telefon kılıfı. Farklı renk, model ve tasarımdaki telefon kılıflarını paketleyerek para kazanmak, aile gelirine katkı sağlamak oldukça kolay.

evde telefon kılıfı paketlemek

Evde Telefon Kılıfı Paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız zorlanmayacağınızın garantisi verebiliriz. Yapmanız gereken tek şey işi aldığınız firmanın size teslim edeceği çeşitli marka ve modellerin telefonlarının kılıflarını şeffaf ambalajlara yerleştirip verilen kutulara yerleştirmek. Bu iş sandığınız kadar basit bir iş. Yaptığınız her bir paket için firmalar size ücret ödeyecektir. İşi aldığınız firmadaki bir görevli size nasıl paketlemeniz gerektiğini, marka ve modelleri nasıl sınıflandıracağınızı gibi durumları daha detaylı şekilde anlatacaktır. Size teslim ettiği ürünleri teslim almak için size bir tarih belirler. Siz de bu tarihte yapabildiğiniz kadar telefon kılıfını paketlersiniz. Teslim tarihi geldiğinde paketlediğiniz telefon kılıfı başına size peşin para ödenir.

Paketleme İşi ile Kaç Para Kazanabilirim?

Evde Telefon Kılıfı Paketleme işi veren firmalar genellikle büyük telefon firmalarına bu işi yaptıkları size verdikleri işin özen ve titizlikle yapılmasını isterler. Bu nedenle daha iyi çalışmanız size yüksek ücret öderler. Telefon kılıfı paketleme işi veren firmalar sizlere paket başına ödeme yapar. Ödemenin miktarı firmadan firmaya değişse de ortalama bir sayı verecek olursak 50 kuruş ile 1 TL arasındadır. Günde 100 adet yapabileceğinizi düşünürsek haftalık 750 TL, aylık da 2000-2500 TL gibi ücretler kazanabilirsiniz.

Ev hanımları, çalışmayan beyler, evde boş zamanı olan gençler her yaştan insanın yapabileceği evde telefon kılıfı paketleme işi size paralar kazandıracaktır. Bu işi bulmak diğer paketleme işlerine göre daha zordur. Çünkü telefon kılıfı, diğer ürünlere göre daha az satılan bir üründür. Bu nedenle telefon kılıfı paketleme işi bulduğunuzda onu yapabildiğiniz en iyi şekilde yapmalısınız ki işi veren firma sizden vazgeçmesin ve işin sürekliliği olsun. Para kazanma şansınızı elinizden kaçırmak istemezsiniz.

Diğer evde ek iş yaparak para kazanma yollarına göz atmak isterseniz sitemizi kullanabilirsiniz.

14 Yorumlar

  1. Evde paketleme, tesbih dizim işi arıyorum çok acil lütfen, hatta arkadaşlarımla grup kurarak hem kendim yapıp hem onlara dağıtıp ihtiyacı olan arkadaşlarımda yardımcı olmak isterim, daha önce yaptım, çok acil arıyorum geri dönüş olursa çok sevinirim Manisa merkezdeyim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz