Ana Sayfa Evde Ek İş Evde Yara Bandı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

65
11
yara bandı

Evde Yara Bandı Paketleme İşi yaparak para kazanmak ister miydiniz? Türkiye’nin yaşadığı ekonomik sıkıntılar dikkate alındığında ek iş yapmak herkes için düşünülen bir para kazanma yöntemi oluyor. Genel olarak ev hanımları, öğrenciler, emekliler tarafından tercih ediliyor. Evde tek bir gelir kaynağına bağlı olarak yaşamak günümüzde birçok aile zor durumda bırakabiliyor. Ancak evde boş vakti olan kişiler Evde Yara Bandı Paketleme İşi gibi ek iş modellerini yaparak aile gelirine katkıda bulunabilirler.

Ülkemizde birçok firma iş yoğunluğu sebebiyle müşterilerinin siparişlerini yetiştirmeye çalışırken zorluk yaşıyor. Firmalar müşterilerine herhangi bir mağduriyet yaşatmamak için iş yoğunluğu azaltmak amacıyla ufak tefek işleri evlere ek iş olarak veriyor. Birçok ev hanımı, öğrenciler, emekliler ya da çalışmayan ve boş vakti olan herkese evde ek gelir kazanma imkanı sağlıyor. Evde ek iş hem firmaların iş yoğunluğunu bir nebze olsun rahatlırken hem de insanlara ek gelir kapısı oluşturuyor.

Ev hanımları ve öğrenciler boş zamanlarında para kazanmaya ihtiyaç duyarlar. Ev hanımları, ev işlerinden vakit bulamazken öğrenciler de derslerinden dolayı vakit bulamıyor. Buldukları boş vakitlerde genel olarak ek iş olarak paketleme iş modellerini tercih ediyorlar. Çeşit çeşit paketleme iş modeli bulunuyor. Bu işlerden en çok tercih edilenlerden biri de Evde Yara Bandı Paketleme İşi. Yara bandı paketlemek hızlı ve kolay bir şekilde yapılabildiği için aldıkları işi daha çabuk teslim ederek kısa zamanda para kazanmış oluyorlar.

yara bandı paketlemek

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde yara bandı paketleme işi herkes tarafından yapılabilecek oldukça kolay ve hızlı şekilde yapılan bir iştir. Eğer bu işi yapamayacağınızı düşünüyorsanız hemen o düşüncenizden vazgeçin. Oldukça kolay olan yara bandı paketleme işi basit birkaç adımdan oluşuyor.

Yara bantları size firmalardan tarafından rulo halinde verilir. Elinizdeki yara bantlarını herhangi bir bıçak veya makas yardımıyla teker teker kesmeniz gerekir. Rulodan kestiğiniz yara bantlarını, yine size verilen ve hazırlamanız istenen yara bandı kutularına her bir tanesine onar tane gelecek şekilde koymalısınız. Daha sonra onlu paketleri de daha büyük bir kutuyu belli bir sayıda koymanız istenir. Bu sayı her yara bandı markasında değişmektedir. Yara bandı işini aldığınız firma size büyük paketlerin içine kaç tane koymanız gerektiğini söyleyecektir. Büyük paketleri de doldurduktan sonra bir bant yardımıyla paketin ağzını kapatın. Daha sonra bütün paketleri kolilere dizerek işi teslim edilecek hâle getirebilirsiniz.

Evde yara bandı paketleme işi aldığınız firmadaki size işi veren kişiler bu adımları daha detaylı ve örnek vererek size anlatacaktır. Yara bantlarını nasıl keseceğiniz, kutulara nasıl yerleştireceğiniz gibi bütün ayrıntıları söyleyecektir. Yaptığınız yara bantlarını her hafta sonu almaya gelir. Yaptığınız işi kontrol eder, işinizi özenli ve titiz yapmanız durumda sizinle çalışmaya devam ederler. Yara bantları sayılarak yaptığınız miktar kadar size anlaştığınız fiyat üzerinden ödeme yapar. Siz de bu kadar basit ve kısa bir yoldan kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanırım?

Evde ek iş veren firmalar işin özenli olması ve hızlı bitmesi için sizlere paket başına yüksek ödemeler yaparlar. Yaptığınız her bir yara bandı paketinden 0.25 TL – 1 TL arasında para kazanırsınız. Ortalama olarak 0.5 TL kazandığınızı düşünürsek, haftada 500 tane yara bandı paketlerseniz haftalık 250 TL kazanabilirsiniz. Daha yoğun tempoyla çalışarak bu kazancınızı katlayabilirsiniz. Evde oturduğunuz yerden rahatlıkla yapabileceğiniz bu iş ile aylık 1500 TL kazançları görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise yara bandı paketlemek.

11 Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz